اپلیکیشن ستاره پونصد، یک اَپ پرداخت موبایلی جهت خرید شارژ و بسته‌ی اینترنت سیم‌کارت‌ اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل، تالیا و شاتل موبایل بوده و نیز دارای امکاناتی از قبیل پرداخت قبوض، انجام خدمات بانکی، استفاده از خدمات متنوع سرگرمی و …. جهت رفاه حال کاربران گرامی می‌باشد.

برای دریافت اپلیکیشن ستاره پونصد، شما می‌توانید با شماره گیری #17*500* لینک دانلود را دریافت نموده و یا از طریق لینک‌‌های زیر اقدام به دریافت اپلیکیشن نمایید.

چرا اپلیکیشن ستاره پونصد را نصب کنیم؟

با خرید هر 1000 تومن از سامانه‌ی #500* شما 1 شانس و امتیاز دریافت کرده در صورتی که با خرید از اپلیکیشن این شانس 2 برابر می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن ستاره پونصد، علاوه بر دسترسی به تمامی خدمات #500* می‌توانید از امکانات کامل‌تری مانند پرداخت قبوض، کارت به کارت بانکی، دریافت خدمات خودرو، سرویس های متنوع سرگرمی و… بهره‌مند شوید.

شما می‌توانید امتیازهای کسب شده‌ی خود را به راحتی در اپلیکیشن ستاره پونصد مشاهده کنید.

با خرید از اپلیکیشن ستاره پونصد، علاوه بر شرکت داده شدن در قرعه کشی‌ سامانه‌ی #500*، می‌توانید در قرعه‌کشی‌های مختص به اپلیکیشن نیز شرکت کنید.

در اپلیکیشن ستاره پونصد به راحتی می‌توانید گزارش خرید شارژ و بسته‌ی اینترنت و سایر پرداختی‌های خود را بررسی نموده و از آخرین وضعیت کیف پول خود نیز مطلع شوید.

جهت برقراری ارتباط با واحد اپلیکیشن و ارائه‌ی نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود می‌توانید از طریق آدرس ایمیل app@setarepoonsad.ir اقدام نمایید.