درباره ما

معاونت توسعه تجاری:

ما در واحد توسعه تجاری شرکت بهار ارتباط گستر، با تکیه بر دانش وسیع بدست آمده در حوزه فناوری های اطلاعات و ارتباطات و اتکا بر نیروی انسانی متخصص خود، همچنین با در اختیار داشتن دفاتر تجاری در سایر کشورها و مناطق آزاد تجاری، و بهره مندی از کانال های ارتباطی گسترده داخلی و بین المللی، توانایی تأمین، طراحی و مونتاژ طیف وسیعی از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مربوط به صنعت ICT را در اختیار داریم که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می شود:

تأمین، طراحی و مونتاژ تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری

ما در این این واحد با تکیه بر توانمندی های خود، قادر به تأمین، نصب و راه اندازی محصولات کمپانی های مطرح در زمینه ICT نظیر HP، ORACLE،  SUN، Fortinet، Cisco و Supermicro و سایر محصولات مرتبط بوده و خدمات پس از فروش، نگهداری و آموزش های مربوطه را نیز ارایه می نماییم.

توانمندی های شرکت بهار ارتباط گستر در بخش بازرگانی خارجی و دانش دقیق از تولیدکنندگان مطرح بین المللی در این حوزه، این قابلیت را برای ما در شرکت فراهم نموده است تا بتوانیم بازه گسترده ای از تجهیزات را بصورت یکجا و تجمیعی از مراجع معتبر و صاحب تکنولوژی در خارج از ایران خریداری نماییم و در اختیار تولید کنندگان داخلی قرار دهیم تا بر اساس تفاهم نامه های فی مابین، تجهیزات مورد نظر به روش های مختلف (CKD، SKD، CVU و …) مونتاژ و یا تولید گردد.

این امر سبب شده تجهیزات ارائه شده توسط شرکت بهار ارتباط گستر ضمن بهره گیری از آخرین فناوری ها و استانداردهای روز دنیا، از لحاظ قیمت، به صرفه بوده و با کیفیت بالا و مطلوبی تولید گردیده و بتوانیم با رویکرد توسعه تولید داخلی، تاثیر بسزایی در کاهش وابستگی این کشور به واردات محصول در این زمینه از کشورهای خارجی داشته باشیم.

همچنین ما در شرکت بهار ارتباط گستر توانسته ایم از طریق ارتباط با شرکای تجاری توانمند در خارج از کشور، آن دسته از تجهیزات که امکان تولید داخلی آن را نداشته ایم، عملیات واردات قطعات و تجهیزات مورد نیاز را انجام داده که همین امر یکی از نقاط تمایز و قوت ما نسبت به سایر رقبا خواهد بود.

نصب و پشتیبانی

از دیگر خدمات ما در این بخش از شرکت بهار ارتباط گستر می توان به فعالیت های مربوط به نصب، راه اندازی، تست و نگهداری پس از تحویل تجهیزات با همکاری واحد فن آوری های نوین اشاره نمود که تضمینی جهت موفقیت بیشتر پروژه ها خواهد بود. لذا ما همواره سعی داریم بهترین مسیر جهت انجام خدمات مورد نظر کارفرما را در اجرای پروژه ها انتخاب نماییم.

همچنین ما در شرکت بهار ارتباط گستر خود را موظف می دانیم تا به پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه‌ در این حوزه، از بروز مشکلات احتمالی در مسیر اجرای پروژه پیشگیری نموده و در صورت بروز هر گونه اختلال، در سریعترین و بهترین حالت ممکن، آن را برطرف نماییم.

تأمین، طراحی و مونتاژ تجهیزات POWER

ما در شرکت بهار ارتباط گستر، با تکیه بر نیروی انسانی خبره و بهره مندی از دایره ارتباطات داخلی و بین المللی گسترده و همچنین با بررسی دقیق ظرفیت تولیدکنندگان داخلی، علاوه بر توانایی در تأمین تجهیزات مورد نیاز سازمان ها، قادر به طراحی، ساخت و مونتاژ تجهیزات به روز دنیا در بالاترین استاندارد با قیمت های رقابتی می باشیم.

از جمله مهمترین توانمندی های این مجموعه در حوزه power می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تامین، نصب و راه اندازی انواع یو پی اس های کم ظرفیت از 1KVA تا 20KVA
 • تامین، نصب و راه اندازی انواع یو پی اس پر ظرفیت Stand Alone و Modular تا ظرفیت KVA600
 • تامین و نصب انواع رکتیفایرهای مخابراتی 48 ولت
 • تامین، نصب و راه اندازی انواع دیزل ژنراتور
 • تامین، نصب و راه اندازی انواع باتری سیلد اسید از 9Ah تا 3000Ah جهت مراکز داده و مراکز مخابراتی
 • سرویس و نگهداری 24 ساعته سیستم های یو پی اس، باتری، دیزل ژنراتور در مراکز داده، بانکها و مراکز مخابراتی
 • طراحی و اجرای زیر ساخت‌های برق مراکز داده شامل برق سرورها و رک ها، برق سیستم روشنایی، سیستم سرمایشی، سیستم های امنیتی ، تهویه، هشدار و اطفاء حریق، محاسبات و تعیین تجهیزات مورد نیاز شامل یو پی اس، دیزل ژنراتور و…

توانمندی فنی

ما با بهره گیری از متخصصینِ با تجربه و توانمند در زمینه طراحی و  تولید انواع سیستم های برق و الکترونیک کشور در تیم فنی و تولید شرکت بهار ارتباط گستر، توانسته ایم به دستاوردهای درخشانی دست یابیم که در ذیل به بخشی از این سوابق اشاره می شود :

 • طراحی نصب و راه اندازی انواع یو پی اس های کم ظرفیت و پرظرفیت
 • مدیریت نصب و راه اندازی پروژه های برق و  یو پی اس در سازمانهایی همانند همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، آسیاتک ، بانک مسکن، بانک سینا ، سداد و …
 • مشاوره و آموزش پرسنل بهره بردار در سازمانهایی مانند مخابرات ایران، ارتباطات زیرساخت، همراه اول ، بانک تجارت ، بانک مسکن، سداد و . . .
 • برگزاری سمینارهای تخصصی در رابطه با سیستم های برق اضطراری در کشور
 • شرکت در دوره های آموزشی مختلف در کارخانجات معتبر جهان شامل ABB سوئیس وRiello  ایتالیا
 • تامین، طراحی و مونتاژ انواع مودم Outdoor و Indoor
 • تامین و مونتاژ انواع مودم 4G ، 5G و 5G (TDE&FDD) .
 • تامین و مونتاژ انواع مودم ADSL ، ADSL+ ، VDSL و FTTx .
 • تعمیرات غیر متمرکز کلیه مودم های مشترکین اپراتورهای موبایل و مخابرات ایران .
 • ارائة سرویس مبتنی بر بستر مودم به کلیة PSP و FCPهای موجود کشور .

معاونت توسعه کسب و کار:

این معاونت در دو سطح B2B و B2C به ارائه خدمت می پردازد که در ادامه در هر مورد، شرح مختصری ارائه خواهد شد:

فروش سازمانی B2B:

ما در شرکت بهار ارتباط گستر، یکی از فروشندگان محصولات همراه اول از قبیل شارژ و بسته اینترنت به صورت سازمانی و تنها فروشنده‌ی پیامک انبوه این اپراتور می باشیم. این شرکت فعالیت خود در زمینه فروش پیامک انبوه را از سال 1394 و فروش سازمانی شارژ و بسته اینترنت را از زمستان 1395 آغاز کرده و موفق شده است تا با بهره مندی از مجموعه ای از کارشناسان فعال و حرفه ای در بخش فروش سازمانی و همچنین ارائه خدمات پایدار و پشتیبانی مناسب، بیش از 70% از سهم بازار در حوزه فروش پیامک انبوه و محصولات اپراتوری را به خود اختصاص دهد.

خدمات B2C:

از دو پروژه ستاره پونصد و تله بیمه می توانیم به عنوان محصولات اصلی شرکت بهار ارتباط گستر در سطح خدمات B2C اشاره کنیم.

معاونت فن­اوری­‌های نوین:

این معاونت با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و بهره مندی از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا در دو بخش توسعه نرم افزار و پشتیبانی فنی، ارائه خدمات می نمایند.

واحد توسعه نرم افزار

کلیه خدمات برنامه نویسی، پشتیبانی و نگهداری نرم افزاری در مجموعه شرکت توسط واحد توسعه نرم افزار صورت میپذیرد.

واحد پشتیبانی فنی

راه اندازی و نگهداری شبکه و ارتباطات درون و برون سازمانی با کیفیت از جمله مهمترین وظایف واحد پشتیبانی فنی در مجموعه شرکت می باشد.

  خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما